Dėmesio, nuo šiol puslapis pasiekiamas ir visos jūsų paslaugos veikia nauju adresu onlinefilmai.org

Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015)

Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015)

Metai: 2015

Žanras: Greitai rodysim

Kalba: Nėra

Režisavo: Natasha Lyonne, Amanda Peet, Adam Scott, Jason Sudeikis, Alison Brie

Vaidina: Leslye Headland

  |   prabalsavo: 0  

Džeikas (aktorius Jason‘as Sudeikis) gyvena Niujorke, dirba mėgstamą darbą, gyvena su mergina, bet negali atsispirti kitų moterų kerams. Jam permiegojus su savo merginos geriausia drauge, jų draugystei ateina dramatiška pabaiga. Štai čia vyras nusprendžia, kad daugiau taip tęstis nebegali ir užsirašo į priklausomybės nuo sekso pagalbos grupę.

Leinė (aktorė Alison Brie) irgi gyvena Niujorke, dirba mėgstamą darbą, gyvena su vaikinu ir negali atsispirti kito vyro vilionėms. Neatlaikiusi įtampos, vieną vakarą ji viską prisipažįsta savo vaikinui ir taip pat nusprendžia užsirašyti į šią grupę.

Čia Leinė ir Džeikas susitinka pirmą kartą po to, kai dar koledžo laikais prarado vienas kitam savo nekaltybę. Netikėtas susitikimas juose įžiebia romantikos kibirkštį, tačiau abu nusprendžia, kad geriau jiems bendrauti tik platoniškai. Padėdami vienas kitam kovoti su visa apimančiu seksualiniu potraukiu, Leinė ir Džeikas vis daugiau laiko leidžia kartu. Kol galų gale pastebi, kad jie jau yra pora. Trūksta tik vieno - sekso.

Pridėta: edvardas218
Тagai: 2015
Komentarai: 0