Dėmesio, nuo šiol puslapis pasiekiamas ir visos jūsų paslaugos veikia nauju adresu onlinefilmai.org

Užburtoji Ela / Ella Enchanted (2004)

  |   prabalsavo: 8  

Už devynių jūrų, devynių marių ir devynių kalnų esančioje paslapčių bei magijos šalyje gimė lyg ir niekuo neišsiskirianti mergaitė Ela.

Nuo pat gimimo dienos Ela negalėjo nurimti nė sekundei ir nenutrūkstančiais riksmais trikdė tėvų ramybę. Todėl vieną dieną jos namuose apsilankiusi krikšto motina fėja Liusinda suteikė mergaitei suteikė paklusnumo galią. Galų gale nenuorama Ela klausė savo artimųjų ir vykdė jų prašymus.

Užaugusi mergaitė pradėjo suvokti, kad taip anksčiau tėvus džiuginęs užbūrimas, vėliau tapo jos kančia - neįprasta jos galia nevengė pasinaudoti ir kiti. Apie Elos paslaptingą silpnybę išsiaiškinusi niekšingoji puseserė Hetė pradeda ja naudotis vien tik savo malonumui. Dėl šio užbūrimo Ela be menkiausio nepasitenkinimo sąžiningai atlikdavo viską, kad ir ką jai kiti paliepdavo.

Nuo klastingos ligos mirus mamai, Ela niekaip negali sutrukdyti savo tėčio sero Piterio vedyboms su kilmingaja ponia Olga, nors puikiai supranta, kad šios santuokos tikslas yra ne meilė, o dideli pinigai.

Nenorėdama daugiau pildyti keistų užgaidų, Ela nusprendžia susirasti fėją Liusindą ir įtikinti ją, kad paklusnumo galios užbūrimas jau nebereikalingas ir netolimoje ateityje gali atnešti labai daug žalos visai karalystei.

Į kompaniją mergina pasikviečia jaunąjį Benį, kuris visą laiką cituoja enciklopedijos knygas. Kiek vėliau prie jų prisijungia šaunusis elfas Slanenas, kuris trokšta būti advokatu, o ne juokdariu, kaip kad numato karaliaus sero Edgaro išleistas įsakymas.

Karaliaus Edgaro sūnėnas, jaunasis princas Čarmontas jau seniai susižavėjęs užburtają Ela, taip pat maloniai pasisiūlo pagelbėti fėjos Liusindos paieškose. Ela ir karalystės sosto įpėdinis netikėtai išsiaiškina apie negražius ir nesąžiningus savo dėdės karaliaus Edgaro darbelius. Pasirodo, kad nenorintis užleisti sosto dabartinis karalystės valdovas ir jo įsakymus vykdantanti kalbanti gyvatė Heston, Čarmontui ir Elai turi slaptą planą.

Pridėta: kalibrasss
Тagai: 2004
Komentarai: 0