Dėmesio, nuo šiol puslapis pasiekiamas ir visos jūsų paslaugos veikia nauju adresu onlinefilmai.org

Vyrai juodais drabužiais 3 / Men in Black III (2012)

Vyrai juodais drabužiais 3 / Men in Black III (2012)

Metai: 2012

Žanras: Komedijos / Moksliniai / Veiksmo

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1h45min.

Režisavo: Barry Sonnenfeld

Vaidina: Will Smith, Josh Brolin, Alice Eve, Tommy Lee Jones, Emma Thompson

  |   prabalsavo: 4  

Juodais drabužiais pasidabinę vyrai nukenksmino du ypatingai klastingus užpuolikus Edgarą ir Serliną, o dar kelias dešimtis blogų ateivių privertė pamiršti viską. Nuo gausybę likimo išbandymų patyrusio Agento Kėjaus nostalgiškos ir komiškos pažinties su žingeidžiu jaunesniuoju kolega Agentu Džėjumi šviesos greičiu praslinko 15 metų. Tačiau milžinišką patirtį ir kertines žinias įdėmiai kaupęs Agentas Džėjus net nepastebėjo, kaip jo nepakeičiamas mokytojas Agentas Kėjus pradingo be žinios.

Užsukęs į agentūrą Agentas Džėjus išgirsta šokiruojančią naujieną, kad Agento Kėjaus visai nebėra. Pasirodo, kad patį profesionaliausią ateivių gaudytoją prieš 40 metų klastingai sudorojo už kampo patykojęs ir išvaizdą pasikeitęs nelegalus imigrantas iš kosmoso platybių.

Nuo šiol Agentas Džėjus priverstas veikti vienas, nors jis nespėjo išsiaiškinti daugelio svarbiausių galaktikos paslapčių. Vyrukui belieka vienintelė galimybė dar vienam pasimatymui su Agentu Kėjumi - grįžti į praeitį ir pakeisti ateitį.

Pridėta: kalibrasss
Тagai: 2012
Komentarai: 0