Dėmesio, nuo šiol puslapis pasiekiamas ir visos jūsų paslaugos veikia nauju adresu onlinefilmai.org

Prancūziška apgaulė / Beautiful Lies / De vrais mensonges (2010)

Prancūziška apgaulė / Beautiful Lies / De vrais mensonges (2010)

Metai: 2010

Žanras: Komedijos / Romantiniai

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1h40min.

Režisavo: Pierre Salvadori

Vaidina: Audrey Tautou, Nathalie Baye, Sami Bouajila, Stephanie Lagarde, Judith Chemla

  |   prabalsavo: 0  

Emilė (akt. Audrey Tautou) - 30-metė kirpėja, vadovaujanti grožio salonui. Ji gali ne tik apkirpti ir sušukuoti, bet ir duoti vertingą patarimą nusiminusioms klientėms. Deja, yra vienas žmogus, kuriam Emilė jaučiasi negalinti padėti. Tai Medė (akt. Nathalie Baye), jos mama. Medė neteko menkiausio noro gyventi, nes ją paliko vyras. Visas pasaulis aplink ją nusidažė tamsiom spalvom ir Emilė jaučiasi bejėgė tokio didelio motinos sielvarto akivaizdoje.
Vieną gražią dieną Emilė gauna aistringą anoniminį meilės laišką ir jai galvon šauna mintis. Ji, pakeitusi vardą, persiunčia šį laišką motinai. Galbūt „slaptas gerbėjas" pralinksmins Emilės motiną. Emilės planas pasiteisina: Medė vėl pražysta. Emilė lengviau atsipučia matydama ją laimingą.
Tačiau jaunoji kirpėja greitai susivokia, jog taip problemos neišsprendė, o sukūrė dar vieną - dabar ji turės aprūpinti motiną nuolatiniais meilės laiškais. O netrukus Emilė turės surasti ir „laiškų autorių". Tuo tarpu tikrasis meilės laiško, adresuoto Emilei, autorius, Žanas (akt. Samy Bouajila), kasdien beveik nepastebimas sukiojasi jos panosėje...

Pridėta: kalibrasss
Тagai: 2010
Komentarai: 0