Dėmesio, nuo šiol puslapis pasiekiamas ir visos jūsų paslaugos veikia nauju adresu onlinefilmai.org

Katinas su skrybėle / The Cat in the Hat (2003)

Katinas su skrybėle / The Cat in the Hat (2003)

Metai: 2003

Žanras: Fantastiniai / Komedijos / Nuotykių / Šeimai

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1h18min.

Režisavo: Bo Welch

Vaidina: Mike Myers, Alec Baldwin, Kelly Preston, Dakota Fanning, Spencer Breslin

  |   prabalsavo: 10  

Ši nuostabi istorija prasideda vieną klaikiai nuobodų vakarą, kai Mama (ją vaidina gražuolė Johno Travoltos žmona Kelly Preston) palieka savo atžalas – išdykėlį Konradą ir nervingąją Salę – apsnūdusios, tačiau vis tiek labai akylos auklės priežiūrai, o pati išskuba į didelės kompanijos pobūvį.

Vaikučiai, kurių ausyse dar skamba įsakmus mamos „Tik neapverskite namų aukštyn kojom“, pasirengę numirti iš nuobodulio, tačiau netikėtai juos aplanko visiškai nelauktas, keistas svečias – didžiulis katinas, pasidabinęs ryškia skrybėle. Štai tada viskas iš tiesų apsiverčia AUKŠTYN KOJOM!

Trykštantis beprotiškiausiomis idėjomis, pašėlęs pokštininkas Katinas ir jo keistieji palydovai surengia vaikučiams tokį vakarėlį, kokio jie ilgai nepamirš. Katino linksmybes savo kailiu pajus ir piktasis kaimynas, kuris po šio beprotiško vakarėlio visiems laikams atsisakys savo klastingų planų užkariauti Mamos širdį ir išsiųsti vaikus į karo mokyklą.

Tačiau laikas bėga, o Katinas, panašu, nė neketina išeiti. Vakarėlis tampa visiškai nebekontroliuojamas. Kaip atsikratyti įkyraus linksmintojo, kol grįš Mama?

Pridėta: kalibrasss
Тagai: 2003
Komentarai: 0