Dėmesio, nuo šiol puslapis pasiekiamas ir visos jūsų paslaugos veikia nauju adresu onlinefilmai.org

Iksmenai: pirma klase / X-Men: First Class (2011)

Iksmenai: pirma klase / X-Men: First Class (2011)

Metai: 2011

Žanras: Dramos / Nuotykių / Veiksmo

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 2h11min.

Režisavo: Matthew Vaughn

Vaidina: Jennifer Lawrence, James McAvoy, January Jones, Michael Fassbender, Nicholas Hoult

  |   prabalsavo: 6  

„Iksmenai: pirma klasė“ – tai penktoji „Iksmenų“ serijos juosta, tapsianti pirmąja iš ateityje planuojamos nufilmuoti trilogijos apie Iksmenų priešistorę.

Prieš tampant Profesoriumi Chavieru ir Magneto, Charles ir Erikas buvo paprasti jaunuoliai, turintys įprastus vardus ir gyvenantys ramų gyvenimą. Suvokę, kad yra apdovanoti nepaprastomis galiomis, jaunuoliai išbando savo jėgas ir pastebi, kad tokių, kaip jie yra, ir daugiau. Draugų nusivylimui, likusieji, vadinamieji Mutantai, nepritampa visuomenėje ir dažnai esti atstumtaisiais.

1963-aisiais, Charles ir Erikas nusprendžia įkurti mokyklą, kurioje mokytųsi nepaprastų galių turintys jaunuoliai. Deja, su mokyklos įkūrimu tarp vyrų įsiplieskia nesantaika ir geriausiais draugais buvę jaunuoliai tampa mirtinais priešais.

„Iksmenai: pirma klasė“ papasakos apie Charles ir Eriko pažintį ir ilgametę draugystę, jaunuolius-mutantus, būsimus Iksmenus, besimokančius profesoriaus Chaviero mokykloje bei atskleis paslaptį, kas įvyko tarp praeityje buvusių geriausių draugų, dabar esančių didžiausiais priešais.

Pridėta: kalibrasss
Тagai: 2011
Komentarai: 0