Dėmesio, nuo šiol puslapis pasiekiamas ir visos jūsų paslaugos veikia nauju adresu onlinefilmai.org

Užkratas / Contagion (2011)

Užkratas / Contagion (2011)

Metai: 2011

Žanras: Dramos / Fantastiniai / Trileriai

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1h42min.

Režisavo: Steven Soderbergh

Vaidina: Gwyneth Paltrow, Matt Damon, Kate Winslet, Jude Law, Laurence Fishburne, Marion Cotillard

  |   prabalsavo: 4  

Pagal Scott Z. Burns ("Bornas. Galutinis tikslas", „Informatorius!") scenarijų sukurtas ir įvairiausiuose planetos kampeliuose (Makao, Čikaga, Atlanta, San Franciskas, Londonas, Ženeva, Abu Dabis, Honkongas) nufilmuotas filmas pasakoja apie žaibišku greičiu prasiveržusį naują, niekam nežinomą virusą, bei visuotinę baimę, kylančią iš nežinios, kaip su juo kovoti.

Žmoniją neseniai gąsdinę paukščių bei kiaulių gripai prieš šį naująjį virusą atrodo tarsi juokinga infekcija. Naujojo viruso užkratas sklinda oru arba yra perduodamas prisilietus prie infekuotojo. Ligonio gyvybę virusas pasiglemžia per keletą dienų, o norint išgyventi, rekomenduojama nieko neliesti ir net su niekuo nekalbėti.

Siekdami įveikti šį mirtiną virusą, jėgas suvienija geriausieji pasaulio medikai. Tačiau ir jie šįkart atrodo pasimetę ir bejėgiai: vakcinos nuo šio viruso nėra, ir niekas nežino, kaip gydyti užsikrėtusiuosius. O paprasti žmonės tuo tarpu bando išgyventi griūvančioje visuomenėje, kurioje panika sklinda greičiau nei pats virusas.

Pridėta: kalibrasss
Тagai: 2011
Komentarai: 0